Ogłoszenia 13-02-2022

1.     Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznegoKażda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.

2.     Jutro, w poniedziałek, 14 lutego, przypada liturgiczne święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.

3.     W środę, 16 lutego, Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej o godz. 16.30; w czwartek adoracja całodzienna, w piątek o godzinie 16.30 wystawienie i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

4.     W dzisiejszą w  niedzielę rozpoczynamy  czterdziestogodzinne nabożeństwo. ( Niedziele: 13; 20.; 27.02.);  Przez cały dzień będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja jako wynagrodzenie za grzechy nasze i całego świata. Plan  Czterdziestego Godzinnego  Nabożeństwa w naszej Parafii:  po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja  młodzieży w tym młodzieży przygotowująca się do sakramentu Bierzmowania.

  • 11.30 – 12.30 – Róże Kobiet;
  • 12.30 – 13.30 – Róże Mężczyzn; Grupa O. Pio;
  • 13.30 – 14.30 –  Kaczorówka, Kozyry, Malarze, Nowina, Ostra, Borek;
  • 14.50 – Zakończenie adoracji, Msza św.

5.     We wtorek 15.02.2022 po Mszy świętej o godzinie 17.00 spotkanie w kościele ministrantów i lektorów. Spotkanie to jest obowiązkowe. Kochani Rodzice proszę o pomoc  i zachęcam was aby zaproponować waszym dzieciom chłopcom od klasy IV, aby zostać mogli ministrantami, ponieważ nie ma chłopców którzy by chętnie służyli do Mszy Świętej zwłaszcza w tygodniu, nie ma kto posłużyć Panu Bogu. Dlatego zapraszam chętnych kandydatów do służby Panu Jezusowi we wtorek o godzinie 18.00. Zapraszam na pierwsze spotkanie kandydatów z rodzicami .

6.     Dzisiaj mamy  II niedzielę miesiąca lutego będzie można złożyć pod chórem kościoła, ofiarę na pomoc w utrzymaniu kościoła i wszelkie remonty. Proszę Panów i Panie z Rady Parafialnej o pomoc  w przyjmowaniu tych darów i ofiar na rzecz naszego kościoła. Wszystkim którzy złożyli do tej pory jakąkolwiek ofiarę:  na ogrzewanie, światło, utrzymane kościoła składam serdecznie Bóg zapłać .

7.     Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w miłości do Boga i ludzi.

8.     Bóg zapłać za sprzątanie kościoła Rodzinom z osiedla RUSNAKI: BARZYK Maria; STRAMA Maria; ZAPAŁA Helena; NOWAK Monika; RUSNAK Józefa; RUSNAK Dorota; POTACZEK Barbara; PIECHOCIŃSKA Joanna; ZAPAŁA Kazimiera oraz za złożoną ofiarę 120 zł na potrzeby kościoła. Zapraszam do sprzątania w nadchodzącym tygodniu rodziny z osiedla: „MOŚCISKA, MOŚCISKA N. DOMY, BOREK; OSTRA  , proszę o posprzątanie kościoła w poniedziałek i w sobotę od godziny 09.00.